- Šifra
- 88213
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Hisense DLED televizor 65A7GQ UHD Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| Max. rezolucija | UltraHD 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija pozadinskog osvetljenja | DLED |
| Ugao vidljivosti (H) | 178° |
| Širok opseg boja (WCG) | |
| Vsync frekvencija | 60 Hz |
| Kontrast | 1200:1 |
| Osvetljenje slike | 350 nita |
| Operativni sistem | VIDAA U5.0 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Digitalni i analogni tjuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Video | |
| Index kriterijuma slike (PCI): 2000 | |
| HDR Tehnologija: HDR10, HDR 10+ | |
| HGL tehnologija | |
| Dolby Vision | |
| Podizanje rezolucije na Ultra HD | |
| MEMC tehnologija | |
| Ulazno kašnjenje u režimu igre: 20 ms | |
| 3D digitalni filter | |
| MPEG smanjenje šuma | |
| Smanjenje šuma slike | |
| Zvuk | |
| izlazna zvučna snaga: 2x10 W | |
| zvučna tehnologija: Dolby Atmos | |
| korisnički ekvilajzer | |
| Podržani video formati | AVI, MP4, MKV, TS, FLV, OGG, WMV, MOV, MPG, MPEG, VOB, WEBM, OGM |
| Podržani audio formati | WMA, FLAC, MP2, MP3 |
| Podržani formati slika | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, 2,4/5 GHz | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| USB (2.0) x 2 | |
| kompozitnih (AV) x 1 | |
| RF tjuner x 2 | |
| RJ45 port x 1 | |
| S/PDIF izlaz x 1 | |
| audio (L/D) ulaz x 1 | |
| izlaza za slušalice x 1 | |
| CI+ V1.4 | |
| Funkcija Anyview Cast | |
| Funkcija Anyview Stream | DMP/DMR |
| Media Plejer | Zvuk, Slika, Video |
| Smartphone aplikacija | |
| Važne aplikacije | Netflix, YouTube, Prime Video, Rakuten TV |
| Quantum Dot Colour | |
| Sportski režim i Smooth Motion funkcija | |
| Režim za igranje i ALLM | |
| VIDAA U5.0 operativni sistem | |
| VIDAA glasovna kontrola | |
| AI optimizacija slike | |
| TÜV Sertifikat niskog nivoa plavog svetla | |
| Senzor ambijentalnog svetla | |
| Višestruka povezanost | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 125 kWh/1000h |
| Materijal okvira | plastika |
| Materijal kućišta | plastika |
| Postolje (DxŠ) | 743 x 294 mm |
| VESA standard | 400 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 1449 x 903 x 250 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1449 x 835 x 78 mm |
| Težina sa postoljem | 9,1 kg |
| Težina bez postolja | 18,5 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 65A7GQ
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
