- Šifra
- 100511
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| HISENSE televizor 65A6K | |
| Dijagonala ekrana | 65 inča (165 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix (4K) |
| Tehnologija ekrana | LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 4.000:1 |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR, Dolby Vision |
| Operativni sistem | VIDAA U6 |
| Tjuner | DVB-T/T2/C/S2 |
| Video signal | H.264, H.265 |
| Tehnologije | 4K upscaling |
| Zvuk | |
| Snaga zvučnika | 2 x 10 W |
| Tehnologije | Dolby Audio, DTS Virtual:X |
| WiFi | da |
| Bluetooth | da |
| Ethernet LAN | da |
| Priključci | |
| Antenski | da |
| HDMI ulaz | 3 |
| Audio izlaz | 3,5 mm, S/PDIF optički |
| USB priključci | 2 x USB 2.0 |
| Ostali priključci | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| Aplikacije | YouTube, Netflix, Prime Video |
| Apple Airplay 2 | da |
| Ostalo | teletekst, Vidaa Voice |
| VESA montaža | 400 x 300 mm |
| Energetska klasa | F |
| Dimenzije sa postoljem | 1452 x 896 x 300 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1452 x 834 x 74 mm |
| Težina sa postoljem | 16,7 kg |
| Težina bez postolja | 16,5 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 65A6K
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
