- Šifra
- 99159
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Hisense DLED televizor 55U8HQ Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840x2160 |
| Tehnologija pozadinskog osvetljenja | DLED |
| Operativni sistem | VIDAA U6 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Digitalni i analogni tjuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Slika i panel | |
| Proporcija panela: 16:9 | |
| Ugao vidljivosti (H): 178° | |
| Širok opseg boja (WCG) | |
| Vsync frekvencija: 120 Hz | |
| Kontrast: 1200:1 | |
| Osvetljenje slike: 500 nita | |
| Tehnologija pozadinskog osvetljenja: DLED | |
| Local dimming funkcija | |
| Local dimming zone: 120 | |
| Index kriterijuma slike (PCI): 2800 | |
| HDR Tehnologija: HDR10, HDR 10+ | |
| HGL tehnologija | |
| Dolby Vision | |
| Quantum Dot tehnologija | |
| Podizanje rezolucije na Ultra HD | |
| MEMC tehnologija | |
| 3D digitalni filter | |
| MPEG smanjenje šuma | |
| Smanjenje šuma slike | |
| Zvuk | |
| Izlazna zvučna snaga: 4x 10 W + 2x 10 W | |
| Dolby Atmos | |
| Korisnički ekvilajzer | |
| Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2,4/5 GB | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| 4 x HDMI | |
| 1 x USB 3.0 | |
| 1 x USB 2.0 | |
| 2 x RF tjuner | |
| kompozitni (AV) | |
| RJ-45 | |
| S/PDIF izlaz | |
| audio (L/D) ulaz | |
| izlaza za slušalice | |
| CI+ | |
| Senzor svetla | |
| Podržani formati | |
| video: MPG, VOB, AVI, MPEG, MKV, WEBM, MP4, FLV, OGM, TS, WMV, OGG, MOV | |
| audio: WMA, MP2, FLAC, MP3 | |
| slika: BMP, JPEG, GIF, PNG | |
| Media Plejer | Slika/Zvuk/Video |
| Važne aplikacije: NBA, YouTube Music, Twitch, Facebook Watch, FITE, Netflix, UEFA TV, YouTube, Kidoodle tv, Toon Goggles, Prime Video, Deezer, Redbull TV, Rakuten TV, Plex, Hungama Play, Disney+ | |
| Funkcija Anyview Cast: | |
| Funkcija Anyview Stream: DMP/DMR | |
| Smartphone aplikacija | |
| Roditeljska kontrola | |
| PVR Funkcija | da, u zavisnosti od lokacije |
| Funkcija Time Shift | da, u zavisnosti od lokacije |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 82 kWh/1000 h |
| Napajanje | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Materijal okvira | plastika |
| Materijal kućište | plastika |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Postolje (DxŠ) | 400 x 300 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 1233 x 784 x 300 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1233 x 734 x 77 mm |
| Težina sa postoljem | 24,5 kg |
| Težina bez postolja | 19,4 kg |
| Boja aparata | crna |
- Model:
- HISENSE 55U8HQ
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- EWE
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.