- Šifra
- 100521
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| HISENSE televizor 55A7KQ | |
| Materijal okvira | plastika |
| Materijal kućišta | plastika |
| Materijal postolja | metal/plastika |
| Proporcija panela | 16:9 |
| Dijagonala ekrana (inch) | 55 in |
| Dijagonala ekrana (cm) | 139 cm |
| Maksimalna rezolucija | 4K Ultra HD 3840x2160 |
| Smart TV | Da |
| Smart TV mogućnosti | YouTube |
| Netflix | |
| App Store | |
| Deezer | |
| Plex | |
| Disney+ | |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Širok opseg boja (WCG) | da |
| Osvetljenje slike | 300 nita |
| Tehnologija pozadinskog osvetljenja | DLED |
| HGL tehnologija | da |
| Quantum Dot Colour | da |
| Podizanje rezolucije na Ultra HD | da |
| 3D digitalni filter | da |
| MPEG smanjenje šuma | da |
| Smanjenje šuma slike | da |
| Izlazna zvučna snaga | 2 x 10 W |
| Korisnički ekvilajzer | da |
| Dolby Atmos sistem | da |
| Media Plejer | zvuk, slika, video |
| Deljenje ekrana | da |
| Digitalni i analogni tjuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Roditeljska kontrola | da |
| Broj USB (2.0) priključaka | 2 |
| Broj S/PDIF izlaza | 1 |
| Broj audio (L/D) ulaza | 1 |
| Broj izlaza za slušalice | 1 |
| Broj RF tjunera | 2 |
| Broj mrežnih RJ45 portova | 1 |
| Wi-Fi tehnologija | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Bluetooth | da |
| Napon | 100-240 V |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
| Potrošnja el energije u StandBy režimu | 0,5 W |
| Maksimalna potrošnja u režimu rada | 160 W |
| Postolje (D x Š) - mm | 742 x 247 |
| VESA standard za zidnu montažu | 300 x 200 |
| Podržani video formati | AVI, MP4, MKV, TS, FLV, WMV, MOV, WEBM |
| Podržani formati slika | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Boja | crna |
| Bruto težina aparata | 19 kg |
| Težina jedinice | 13 kg |
| Neto težina aparata sa postoljem | 13 kg |
| Pozicija prozvoda u pakovanju | vertikalno |
| Dimenzije aparata (ŠxVxD) | 123 x 71 x 7,7 cm |
| Dimenzije aparata sa postoljem | 123 x 25 x 76,8 cm |
| Dimenzije spakovanog aparata (Š x V x D) | 136,2 x 88,1 x 14,5 cm |
| Širina okvira - gornja strana | 2,9 mm |
| Širina okvira - donja strana | 12,1 mm |
| Širina okvira - leva strana | 2,9 mm |
| Širina okvira - desna strana | 2,9 mm |
| Jedno centralno postolje | da |
- Model:
- HISENSE 55A7KQ
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
