- Šifra
- 86082
- Brand
- HISENSE
- Dijagonala ekrana
- 50" [ 127 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Hisense DLED televizor 50E76GQ Smart 4K | |
| Dijagonala | 50" (127 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4K |
| Tehnologija pozadinskog osvetljenja | DLED |
| Ugao vidljivosti (H) | 178° |
| Širok opseg boja (WCG) | |
| Vsync frekvencija | 60 Hz |
| Kontrast | 4000:1 |
| OS | VIDAA 5.0 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Digitalni i analogni tjuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Slika | |
| Osvetljenje slike: 300 nita | |
| HDR Tehnologija: HDR10, HDR10+ decoding | |
| HLG tehnologija | |
| Dolby Vision | |
| Podizanje rezolucije na Ultra HD | |
| MEMC tehnologija | |
| 3D digitalni filter | |
| MPEG smanjenje šuma | |
| Smanjenje šuma slike | |
| Zvuk | |
| izlazna zvučna snaga: 2x10 W | |
| zvučna tehnologija: Dolby Atmos | |
| korisnički ekvilajzer | |
| Media Plejer | Zvuk, Slika, Video |
| Wi-Fi 802.11ac, dual | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI: 3 | |
| USB priključaka: 2 | |
| RF tjunera: 2 | |
| kompozitnih (AV) ulaza: 1 | |
| mrežnih RJ45 portova: 1 | |
| S/PDIF izlaza: 1 | |
| audio (L/D) ulaza: 1 | |
| izlaza za slušalice: 1 | |
| CI+ 1.4 | |
| Podržani video formati | AVI, MP4, MKV, FLV, MOV, MPG, MPEG, VOB, OGM |
| Podržani audio formati | WMA, FLAC, MP2, MP3 |
| Podržani formati slika | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Funkcija Anyview Cast | |
| Funkcija Anyview Stream | DMP/DMR |
| Režim za igre | |
| Sportski režim i Smooth Motion tehnologija | |
| Roditeljska kontrola | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 85 kWh/1000 h |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 1117 x 709 x 225 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1117 x 646 x 74 mm |
| Neto težina aparata sa postoljem | 11,4 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 50E76GQ
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.