- Šifra
- 86074
- Brand
- HISENSE
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 43" [ 109 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Hisense DLED televizor 43A6BG Smart 4K | |
| Dijagonala | 43" (109 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4K |
| Proporcija panela | 16:9 |
| Ugao vidljivosti | 178° |
| Širok opseg boja (WCG) | |
| Tehnologija pozadinskog osvetljenja | DLED |
| Vsync frekvencija | 60 Hz |
| Kontrast | 4000:1 |
| Osvetljenje slike | 200 nita |
| OS | VIDAA 5.0 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Digitalni i analogni tjuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Slika | |
| HLG tehnologija | |
| Dolby Vision | |
| Podizanje rezolucije na Ultra HD | |
| MEMC tehnologija | |
| 3D digitalni filter | |
| MPEG smanjenje šuma | |
| Smanjenje šuma slike | |
| Zvuk | |
| izlazna zvučna snaga: 2x7 W | |
| korisnički ekvilajzer | |
| Media Plejer | Zvuk, Slika, Video |
| Wi-Fi 802.11bgn/2.4G | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI: 3 | |
| USB (2.0) priključaka: 2 | |
| RF tjunera: 2 | |
| kompozitnih (AV) ulaza: 1 | |
| mrežnih RJ45 portova: 1 | |
| S/PDIF izlaza: 1 | |
| audio (L/D) ulaza: 1 | |
| izlaza za slušalice: 1 | |
| CI+ 1.4 | |
| Podržani video formati | AVI, MP4, MKV, TS, FLV, OGG, WMV, MOV, MPG, MPEG, VOB, WEBM, OGM |
| Podržani audio formati | WMA, FLAC, MP2, MP3 |
| Podržani formati slika | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Roditeljska kontrola | |
| Energetska klasa | G |
| Max. potrošnja u režimu rada | 75 W |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 963 x 614 x 196 mm |
| Dimenzije bez postolja | 963 x 56 x 74 mm |
| Neto težina aparata sa postoljem | 6,9 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 43A6BG
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
