- Šifra
- 100633
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 43" [ 109 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Hisense televizor 43A63H | |
| Dijagonala ekrana | 43" (109,2 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix (4K UHD) |
| Tehnologija ekrana | DLED 60 Hz, 200 nita |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2/T/S |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| Dolby Vision | |
| HDR10 | |
| HDR10+ | |
| Zvuk | |
| 2 x 7 W | |
| WiFi | da |
| Bluetooth | da |
| LAN | da |
| Priključci | |
| 3 x HDMI | |
| 2 x USB | |
| 1 x S/PDIF | |
| 1 x audio L/D | |
| 1 x izlaz sa slušalice | |
| 2 x RF | |
| 1 x LAN | |
| Smart | |
| Netflix | |
| YouTube | |
| Prime Video | |
| Rakuten TV | |
| YouTube Music | |
| Facebook Watch | |
| FITE UEFA TV | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 49 kWh/1000h |
| Potrošnja električne energije (HDR) | 64 kWh/1000h |
| Dimenzije sa postoljem | 96,3 x 60,1 x 20,4 mm |
| Dimenzije bez postolja | 108,8 x 69,5 x 13,3 mm |
| Težina sa postoljem | 7,5 kg |
| Težina bez postolja | 7,5 kg |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 43A63H
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Gorenje d.o.o
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.