- Šifra
- 94571
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 40" [ 102 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Android
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Hisense DLED televizor 40A4HA Smart | |
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| Max. rezolucija | FHD 1920 x 1080 |
| Tehnologija pozadinskog osvetljenja | DLED |
| Smart TV | da |
| Android | da |
| Digitalni i analogni tjuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Ulazno kašnjenje u režimu igre | 20 ms |
| Index kriterijuma slike (PCI) | 600 |
| MPEG smanjenje šuma | |
| Smanjenje šuma slike | |
| Proporcija panela | 16:9 |
| Ugao vidljivosti (H) | 178° |
| Vsync frekvencija | 60 Hz |
| Kontrast | 5000:1 |
| Zvuk | |
| izlazna zvučna snaga: 2 x 7 W | |
| zvučna tehnologija: DTS Virtual X | |
| korisnički ekvilajzer | |
| Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2,4/5 GHz | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| 2 x HDMI 1.4 | |
| 2 x USB 2.0 | |
| 2 x RF | |
| 1 x kompozitni (AV) | |
| 1 x RJ45 | |
| S/PDIF izlaz | |
| audio (L/D) ulaz | |
| izlaz za slušalice | |
| Media Plejer | Slika, Zvuk, Video |
| Podržani formati | |
| video: MPG, AVI, VOB, MPEG, MKV, MP4, FLV | |
| audio: AAC, WMA, MP3 | |
| fofto: BMP, JPEG, PNG | |
| Funkcija Time Shift | |
| Roditeljska kontrola | |
| Energetska klasa | F |
| Max. potrošnja u režimu rada | 70 W |
| Napajanje | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Postolje (DxŠ) | 74 x 182 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 893 x 559 x 182 mm |
| Dimenzije bez postolja | 893 x 513 x 86 mm |
| Težina sa postoljem | 5,5 kg |
| Težina bez postolja | 5,4 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 40A4HA
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.