- Šifra
- 112658
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- QLED
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| HISENSE Televizor 32A5NQ | |
| Dijagonala ekrana | 32" (81,3 cm) Full HD |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 pix |
| Tehnologija ekrana | QLED |
| Operativni sistem | VIDAA U6 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T/T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| Tip pozadinskog osvetljenja: Direct-LED | |
| Ugao gledanja, horizontalno: 178° | |
| Frekvencija prirodnog osveženja: 60 Hz | |
| Kontrast: 1200:1 | |
| Proporcija: 16:9 | |
| HDR10 | |
| Zvuk | |
| Broj zvučnika: 2 | |
| Snaga: 16 W | |
| Dolby Atmos | |
| Ekvilajzer | |
| WiFi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| LAN | da |
| Priključci | |
| 1 x HDMI | |
| 2 x USB 2.0 | |
| 1 x Ethernet LAN (RJ-45) | |
| 1 x USB 3.2 | |
| Smart | |
| Amazon Prime Video | |
| Apple TV | |
| DAZN | |
| Netflix | |
| Rakuten TV | |
| YouTube | |
| Deezer | |
| Red Bull TV | |
| Ostalo | |
| Vesa standard | 100 x 200 mm |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 27 kWh/1000h |
| Dimenzije sa postoljem | 721 x 430 x 82 mm |
| Težina sa postoljem | 3,8 kg |
| Boja | Crna |
- Model:
- HISENSE 32A5NQ
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Ewe Comp DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
