- Šifra
- 44710
- Brand
- GRUNDIG
- Dijagonala ekrana
- 40" [ 102 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Grundig LED televizor 40 VLE 6730 BP Smart | |
| Veličina ekrana | 40" (102 cm) |
| Rezolucija | 1920 x 1080 pix Full HD |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Dinamički kontrast | DCR Plus |
| Osvežavanje | 800Hz, Picture Perfection Rate |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Forma ekrana | ravan |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Dual Core procesor | |
| Tjuneri | DVB-C/T2/S2 |
| Video | |
| formati: MPEG-4, JPEG, BMP, PNG, GIF, MPEG, WMV | |
| tehnologije: 24p Cinema Mode, Digital Comb Filter 3D | |
| Audio | |
| formati: AAC, MP3, M4A, MP4 | |
| zvučnici: 2 x 10 W RMS | |
| tehnologije: Auto Volume Leveller, Equalizer, Dolby Digital, DTS TruSurround™, Space Sound Effect | |
| Wi-Fi, Wi-Fi Miracast (kloniranje sadržaja sa pametnih uređaja) | |
| Bluetooth | |
| DLNA | |
| Priključci | |
| antenski: da | |
| HDMI x 3 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| RJ-45 (Ethernet LAN) | |
| SCART | |
| audio izlaz 3,5 mm | |
| S/PDIF optički | |
| DVB-CI+ (Common Interface Plus) | |
| Reprodukovanje sadržaja sa USB memorije | |
| Automatsko gašenje | |
| Game mode | |
| Child Lock | |
| Titlovi | SRT, SUB, SMI, SSA, ASS |
| Teletekst | 1.000 strana |
| Aplikacije | HbbTV, App. Store, Open browser |
| VESA standardi | 200 x 200 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 921 x 592 x 178 mm |
| Težina | 10,5 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- GRUNDIG 40 VLE 6730 BP Smart
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.