- Šifra
- 43421
- Brand
- GRUNDIG
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Grundig LED televizor 32 VLE 6730 BP SmartTV | |
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 pix Full HD |
| Tip ekrana | Direct LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Forma ekrana | ravan |
| Osvežavanje | 800 Hz PPR |
| Indeks poboljšanja | 700 VPI |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Dual Core procesor | |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| HEVC/H.265 podrška | |
| Zvuk | |
| izlazna snaga: 2 x 7 W | |
| 3-stazni stereo zvučni sistem | |
| DTS TruSurround | |
| Wi-Fi | |
| LAN | |
| Bluetooth | |
| DLNA podrška | |
| Priključci | |
| 3 x HDMI 1.4 | |
| 2 x USB 2.0 | |
| 1 x CI plus | |
| SCART | |
| LAN RJ45 | |
| izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| USB Recording | |
| Energetska klasa | A |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije bez postolja | 73,5 x 44,3 x 7,66 cm |
| Dimenzije sa postoljem | 73,5 x 48,4 x 17,8 cm |
| Težina | 5,4 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- GRUNDIG 32 VLE 6730 BP
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.