- Šifra
- 112811
- Brand
- GRUNDIG
- Energetski razred:
-
- Tehnologija ekrana
- LED
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 (HD Ready)
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Android
- VESA standard
- 200 x 100
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| GRUNDIG televizor 32 GIH 6700 | |
| Veličina ekrana | 32"/80 cm |
| Rezolucija | HDR |
| Displej panela | LED TV |
| Operativni sistem | GoogleTV |
| Smart TV | da |
| Android | da |
| DVB | DVB-T2/C/S2 |
| Procesor | Quad Core |
| Local Dimming | ne |
| Micro Dimming | ne |
| MEMC | ne |
| Obogaćivanje više boja | ne |
| HDR podrška | ne |
| Izlazna snaga zvuka | 2 x 8/16 W nominalna/muzička snaga (R/L) |
| Magic Fidelity | da |
| Dolby Atmos | ne |
| Automatski nivo glasnoće | da |
| Dolby Digital | da |
| Dolby Vision | ne |
| WiFi | da |
| Bluetooth | da |
| CI+ | da |
| Ethernet | da |
| HDMI ARC | da |
| HDMI CEC | da |
| Podrška za slušalice | da |
| Miracast | ne |
| USB 3.0 | ne |
| Automatska pretraga kanala | da |
| Roditeljsko zaključavanje | da |
| HBB TV | da (2.0) |
| HEVC/H.265 | da |
| Energetska klasa - HDR | E |
| Energetska klasa - SDR | E |
| Postolje | sa strane |
| Pričvršćivanje na zid | 200 x 100 mm |
| Daljinski upravljač ND1 (Bluetooth+Voice) | |
| Veličina TV-a sa postoljem | 720,4 x 483,5 x 205,1 mm |
| Veličina TV-a bez postolja | 720,4 x 430,1 x 96,7 mm |
| Boja | crna |
- Model:
- GRUNDIG 32 GIH 6700
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- BEKO BALKANS DOO
- Zemlja porekla:
- Turska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.