- Šifra
- 93027
- Brand
- FOX
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 50" [ 127 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- WebOS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| FOX DLED televizor 50WOS620D Smart 4K | |
| Dijagonala zaslona | 50" (127 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K (3840 x 2160) |
| Tehnologija ekrana | TFT sa aktivnom matricom |
| Pozadinsko osvetljenje | DIRECT LED (DLED) |
| Quad core | ARM Cortex-A55 quad core |
| Memorija | 8 GB, RAM 1,5 GB |
| Operativni sistem | WebOS 5.0 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | ATV/DTV-C,T,T2,S,S2, HEVC H.265 |
| HDR10/HLG tehnologija | |
| Dinamički kontrast | ULTRA KONTRAST |
| Osvetljenost ekrana | 250 cd |
| Vreme odziva 8 ms | |
| Pokretna rezolucija | 1000 RMR |
| Ugao gledanja | 178° |
| Snaga zvučnika | 2 x 10 W |
| Dolby Audio i Ultra Surround | |
| WiFi (2,4/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac) | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI 2.0 x 3 | |
| USB x 2 | |
| AV-IN | |
| RJ-45 | |
| L,R | |
| optički digitalni audio izlaz | |
| Izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| Podržava | deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom |
| Podržava | magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta |
| Podržava | glasovne komande i ThinQ AI |
| Podržava | bežičnu tastaturu i miša |
| Podržava | Netflix, You Tube, Prime Video |
| Hbb tv 2.0 | |
| PVR – funkcija snimanja sadržaja | |
| Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energijer | 64 kWh/1000 h |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Postolje | plastične nogice |
| Raspon postolja | 90 x 26 cm |
| Dimenzije sa postoljem | 111 x 68 x 26 cm |
| Dimenzije bez postolja | 111 x 64 x 9 cm |
| Težina neto/bruto | 7,89/10,07 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- FOX 50WOS620D
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- VIMPORT d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Srbija
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.