- Šifra
- 49911
- Brand
- FOX
- Dijagonala ekrana
- 40" [ 102 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- ne
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Fox DLED televizor 40DLE462 | |
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | ne |
| Android TV | ne |
| Dinamički kontrast | Mega kontrast |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Vreme odziva | 8 ms |
| Ugao gledanja (H/V) | 178°/178° |
| Digitalni tjuner | DVB-T/T2/C |
| PVR | da |
| Zvuk | 2 x 10 W |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| SCART | |
| VGA | |
| izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| Meni na srpskom | |
| Multijezični meni | |
| Hotelski mod | |
| VESA standard | 100 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 900 x 540 x 220 mm |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 900 x 510 x 90 mm |
| Težina | 6,1 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- FOX 40DLE462
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.