- Šifra
- 57117
- Brand
- FOX
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 (HD Ready)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- ne
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Fox DLED televizor 32DLE182 T2 | |
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| Rezolucija ekrana | 1366 x 768 HD Ready |
| Tehnologija ekrana | TFT sa aktivnom matricom |
| Dinamički kontrast | MEGA KONTRAST |
| Vreme odziva | 5 ms |
| 400 RMR | |
| Ugao gledanja (H/V) | 178°/178° |
| Osvetljenost | 200 cd |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | ne |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T/C/T2 |
| Snaga zvučnika | 2 x 10 W |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| VGA | |
| USB x 1 | |
| Scart | |
| koaksijalni audio | |
| izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| PVR | |
| USB reprodukcija | |
| Hotel mod | |
| Multijezični meni | |
| Meni na srpskom | |
| VESA standard | 200 x 100 |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 73,5 x 48 x 21 cm |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 73,5 x 43,5 x 7 cm |
| Raspon postolja | 63 x 21 cm |
| Težina | 4,1 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- FOX 32DLE182 T2
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.