- Šifra
- 56888
- Brand
- ZTE
- RAM memorija
- 2 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| ZTE mobilni telefon Blade A6 Lite Black | |
| Veličina ekran | 5,2" |
| Rezolucija ekrana | 1280 x 720 pix |
| Tip ekrana | HD LCD IPS, 16:9, 2.5D curved glass screen, Capacitive Multitouch |
| Gustoća | 282 ppi |
| Operativni sistem | Android 7.0 |
| SIM Card | Dual SIM, Dual stand-by (nano SIM) |
| Procesor | ARM Corex-A7, Quad Core 4 x 1,1 GHz |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 210 MSM8909 |
| Grafika | Qualcomm Adreno 304 |
| RAM memorija | 2 GB |
| Interna memorija | 16 GB |
| Proširenje interne memorije | MicroSD do 128 GB |
| Zadnja kamera | 8,0 Mpix, interpolacija do 13,0 Mpix |
| video rezolucija 1280x720 pix, slika 3264x2448 pix | |
| LED blic, Autofocus , Continuous shooting, Digital zoom, Exposure compensation, Face detection | |
| Geotagging, HDR, ISO settings, Panorama, Scene mode, Self-timer, Touch focus, White balance settings | |
| Prednja kamera | 5,0 Mpix |
| video rezolucija 640x480 pix, slika 2590x1944 pix | |
| LED blic | |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth v4.1 | |
| GPS, A-GPS, GLONASS | |
| FM Radio | |
| Micro USB 2.0 | |
| Audio 3,5 mm jack | |
| Senzori | Accelerometer, Light sensor, Proximity |
| Baterija | Li-poly, 5000 mAh |
| Mreže | |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| Dimenzije | 147 x 71 x 9 mm |
| Težina | 161 g |
| Boja | crna |
- Model:
- ZTE BLADE A6 LITE Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.