- Šifra
- 95516
- Brand
- ZTE
- RAM memorija
- 2 GB
- Boja
- siva
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Veličina ekrana
- 6,52"
- Operativni sistem
- Android
- Bežično punjenje
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| ZTE mobilni telefon Blade A51 2GB/32GB Gray | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,52" |
| Rezolucija | 1600 x 720 pix |
| Tip ekrana | IPS LCD, 20:9 ratio, ~269 ppi |
| SIM slot | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 11 (Go edition) |
| Procesor | Octa Core (4x 1,6 GHz Cortex-A55 & 4x 1,2 GHz Cortex-A55) |
| Chipset | Unisoc SC9863A (28nm) |
| Grafika | IMG8322 |
| RAM memorija | 2 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Proširenje int. memorije | microSDXC |
| Zadnja kamera | 13 + 2 Mpix |
| 13 Mpix, AF | |
| 2 Mpix | |
| LED flash, HDR | |
| video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 5,0 Mpix |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n | |
| Bluetooth 4.2, A2DP, LE | |
| GPS, GLONASS | |
| USB Type-C 2.0, OTG | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Senzori | |
| otisak prsta (Fingerprint) | |
| ubrzanja (accelerometer) | |
| blizine (proximity) | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana Li-ion, 3200 mAh |
| Mreže | |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 166,5 x 75,6 x 8,5 mm |
| Težina | 173,7 g |
| Boja | siva (Gray) |
- Model:
- ZTE Blade A51 2GB/32GB Gray
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- ZTE Corporation
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.