- Šifra
- 43474
- Brand
- ZTE
- RAM memorija
- 1 GB
- Boja
- siva
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| ZTE mobilni telefon Blade A310 4G Gray | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 5,0" |
| Rezolucija | 480 x 854 |
| Tip ekrana | IPS, osetljiv na dodir |
| Broj boja | (24-bit) 16 miliona boja |
| Gustina ekrana | ~196 ppi |
| SIM slot | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Procesor | ARM Quad Core 1,3 GHz Cortex-A7 |
| Čipset | Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210 |
| Grafika | Adreno 304 |
| RAM memorija | 1 GB |
| Interna memorija | 8 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 32 GB |
| Zadnja kamera | 8,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 3264 x 2488 | |
| rezolucija videa: (720p) 1280 x 720 pix | |
| autofokus, digitalni zum, LED blic | |
| Prednja kamera | 2,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 1600 x 1200 pix | |
| Formati reprodukcije | |
| video: 3GPP, AVI, MP4, Xvid | |
| audio: AAC, eAAC+, AMR, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WMA, WAV | |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot | |
| Radio | da |
| GPS | da |
| Bluetooth v4.0 | |
| Micro-USB 2.0 | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Senzori | |
| G-senzor | |
| senzor blizine | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | Li-ion 2200 mAh |
| Mreže | |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 143 x 72,2 x 8,8 mm |
| Težina | 136 g |
| Boja | siva |
- Model:
- ZTE Blade A310 4G Gray
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.