- Šifra
- 69794
- Brand
- Xiaomi
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- bela
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Xiaomi mobilni telefon Redmi Note 8T 64GB Moonlight White | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,3" |
| Rezolucija | 2340 x 1080 pix |
| Tip ekrana | IPS, osetljiv na dodir,16,7M boja |
| Gustina ekrana | ~409 ppi |
| Corning Gorilla Glass 5 | |
| Odnos stranica | 19,5:9 |
| Kontrast | 1500:1 |
| SIM slot | Dual SIM (nano-SIM + nano-SIM + microSD) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie) |
| Procesor | ARM Octa Core (4 x 2,0 GHz Kryo 260 Gold & 4 x 1,8 GHz Kryo 260 Silver) |
| Čipset | Qualcomm SDM665 Snapdragon 665 (11 nm) |
| Grafika | Adreno 610 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 48 + 8 + 2 + 2 Mpix |
| elektronska stabilizacija (EIS) | |
| 48 Mpix kamera ultra-visoke rezolucije, f/1,75, 0,8 μm, senzor: 1/2", polje vidljivosti: 79,4°, Šestodelno sočivo, Autofokus | |
| 8 Mpix ultraširokougaona kamera, f/2.2, 1,12 μm, polje vidljivosti: 120° | |
| 2 Mpix makro kamera, f/2.4, 1.75 μm | |
| 2 Mpix senzor dubine, f/2.4, 1.75 μm | |
| Rezolucija fotografije: 8000 x 6000 pix | |
| Prednja kamera | 13,0 Mpix |
| veličina piksela: 1,12 μm | |
| otvor blende: f/2,0 | |
| Formati reprodukcije | MP4/M4V/MKV/XVID/WAV/AAC/MP3/AMR/FLAC/HEVC/H.264/MPEG4 |
| Senzori | |
| senzor blizine | |
| senzor ambijetalnog osvetljenja | |
| akcelometar | |
| žiroskop | |
| digitalni kompas | |
| čitač otiska prsta | |
| WiFi 802.11a/b/g/n/ac, frekvencija | 2,4/5 GHz, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display tehnologije |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS/A-GPS/GLONASS/Beidou | |
| FM Radio | |
| USB Tip-C | |
| OTG podrška | |
| NFC | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 4000 mAh |
| Snaga brzog punjenja | 18 W |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 161,15 x 75,4 x 8,6 mm |
| Težina | 199,8 g |
| Boja | bela (Moonlight White) |
- Model:
- Xiaomi Redmi Note 8T 64GB Moonlight White
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.