- Šifra
- 65675
- Brand
- Xiaomi
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- plava
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| XIAOMI MOBILNI TELEFON REDMI NOTE 8T 4+64 STARSCAPE BLUE SET MOB00981 | |
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža | |
| LTE mreža | Da |
| WCDMA mreža | Da |
| GSM mreža | Da |
| Protokoli | 3G, 2G, 4G, 4G+ |
| Ekran | |
| Touchscreen | Da |
| Veličina ekrana | 6.3" |
| Rezolucija ekrana | 2.340 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD + |
| Tip ekrana | IPS LCD |
| Tip panela | IPS |
| Odnos stranica | 19.5:9 |
| Gustina piksela | 403ppi |
| Paleta boja | 16 miliona |
| Zaštita | Corning® Gorilla Glass 5 |
| Softver | |
| Operativni sistem | Google Android™ |
| Verzija | Android™ 9.0 |
| Edicija | 9.0 Pie |
| Čipset | |
| Čipset | Qualcomm SDM665 |
| Procesor | Octa core |
| Broj jezgara | 8 |
| Radni takt procesora | 2.0GHz |
| RAM memorija | 4GB |
| Grafički procesor | Adreno 610 |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 64GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (TransFlash) |
| Proširivost memorije | Do 256GB |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | 48MP + 8MP + 2MP + 2MP |
| Video snimanje | 2160p, 1080p (30/60/120fps), 720p(960fps) |
| Ostale osobine | LED blic, HDR, Panorama režim |
| Prednja kamera | |
| Prednja kamera | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 13 Megapiksela |
| Video snimanje | Full HD 1080p |
| Povezivost | |
| Wi-Fi | Da, Wi-Fi Direct |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 4.2 |
| Bluetooth™ profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), LE (Low Energy) |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | 3.5mm audio, USB 2.0, USB Tip C |
| Ostale osobine | Infrared port |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Radio | FM radio |
| Ostale karakteristike | |
| GPS navigacija | Da |
| Vrsta navigacije | GLONASS, A-GPS, BDS |
| Senzori | Akcelerometar, Senzor otisaka prstiju, Proximity senzor , Gyro, Compass |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet | 4.000mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 161.1mm x 75.4mm x 8.6mm |
| Masa | 200g |
| Boja | Plava |
| Opis boje | Starscape Blue |
| Pakovanje | Automobilski punjač, Magnetni drzac za kola |
- Model:
- XIAOMI REDMI NOTE 8T 4+64 STARSCAPE BLUE SET MOB00981
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.