- Šifra
- 60896
- Brand
- Xiaomi
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Xiaomi mobilni telefon Redmi Note 7 EU4+64 Space Black EEA | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,3" |
| Rezolucija | 2340 x 1080 |
| Tip ekrana | Super IPS+ |
| Gustina ekrana | ~ 409 ppi |
| Ostale karakteristike | MIUI 10 |
| SIM slot | Dual SIM (1 Nano SIM + 1 Nano SIM/Micro SD) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie) |
| Procesor | ARM Octa Core (4x 2,2 GHz Kryo 260 & 4x 1,8 GHz Kryo 260) |
| Čipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 (14 nm) |
| Grafika | Adreno 512 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Zadnja kamera | 48,0 Mpix + 5,0 Mpix |
| elektronska stabilizacija (EIS) | |
| 48 Mpix, f/1.8, (wide), 1/2", 0.8µm, PDAF | |
| 5 Mpix, f/2.2, senzor dubine | |
| Dual-LED blic, HDR, panorama | |
| video rezolucija: 1080p@30/60/120fps, (gyro-EIS) | |
| Prednja kamera | 13,0 Mpix |
| 13 Mpix, f/2.0, 1.12µm HDR | |
| video rezolucija 1080p@30fps | |
| Senzori | |
| Proximity - senzor blizine | |
| Light - senzor ambijentalne svetlosti | |
| Accelerometer - senzor položaja kućišta (ubrzanje) | |
| Compass - kompas | |
| Fingerprint - senzor otiska prsta | |
| Gyroscope - senzor promene ugla | |
| WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth v5.0, A2DP, LE | |
| GPS, AGPS, GLONASS | |
| Radio FM | |
| USB 2.0 Tip-C | |
| Infrared port | Da |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 4000 mAh |
| Brzo punjenje | da |
| Snaga brzog punjenja | 10 W |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 159,2 x 75,2 x 8,1 mm |
| Težina | 186 g |
| Boja | crna (Space Black) |
- Model:
- Xiaomi Redmi Note 7 EU4+64 Space Black EEA
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.