- Šifra
- 50973
- Brand
- Xiaomi
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- zlatna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Xiaomi mobilni telefon Redmi Note 5 EU 3/32GB gold | |
| Veličina ekran | 5,99" |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2160 pix |
| Tip ekrana | IPS Corning Gorilla Glass |
| SIM Card | Dual SIM (2x nano SIM) |
| Operativni sitem | MIUI 9 - Android 8.1 |
| Procesor | Octa Core 1,8 GHz Kryo 260 |
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 636 |
| Grafika | Adreno 509 |
| RAM Memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 12 Mpix (f/1.9, 1.4µm) + 5 Mpix (f/2.0, 1.25µm) |
| 1080p video, 1080P video snimanje | |
| blic | |
| Prednja kamera | 13 Mpix (f/2.0, 1.12µm) |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot | |
| GPS sa A-GPS, GLONASS, BDS | |
| Baterija | Li-Poly, 4000 mAh |
| Mreže | |
| GSM | |
| 3G (WCDMA) | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 158,6 x 75,4 x 8,1 mm |
| Težina | 181 g |
| Boja | zlatna |
- Model:
- Xiaomi Redmi Note 5 EU 3/32GB gold
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.