- Šifra
- 87839
- Brand
- Xiaomi
- RAM memorija
- 6 GB
- Boja
- plava
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Xiaomi mobilni telefon Redmi Note 11 Pro 6GB/128GB Star Blue | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,67" |
| Rezolucija | 2400 x 1080 FHD+ |
| Tip ekrana | Super AMOLED, 120Hz, HDR10, 700 nits, 1200 nits (peak), 20:9 ratio, ~395 ppi |
| Corning Gorilla Glass 5 | |
| SIM slot | Dual SIM (Nano-SIM) |
| Operativni sistem | Android 11, MIUI 13 |
| Procesor | ARM Octa Core (2x 2,05 GHz Cortex-A76 & 6x 2,0 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Mediatek Helio G96 (12 nm) |
| Grafika | Mali-G57 MC2 |
| RAM memorija | 6 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje int. memorije | microSD |
| Zadnja kamera | 108+8+2+2 Mpix |
| 108 Mpix, f/1,9, 26mm (wide), 1/1,52", 0,7µm, PDAF | |
| 8 Mpix, f/2,2, 118˚ (ultrawide) | |
| 2 Mpix, f/2,4, (macro) | |
| 2 Mpix, f/2,4, (depth) | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 16 Mpix |
| 16 Mpix, f/2,4, (wide) | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Podržani formati | |
| Video: 3GPP, AVI, DivX, H.263, H.264, H.265, MKV, MP4, VC-1, Xvid | |
| Audio: AAC, AAC+/aacPlus/HE-AAC v1, AMR/AMR-NB/GSM-AMR, AMR-WB, aptX/apt-X, aptX HD/aptX-HD/aptX Lossless, eAAC+/aacPlus v2/HE-AAC v2, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WMA, WAV, LDAC | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth 5.1, A2DP, LE | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO | |
| NFC | |
| Infrared port | |
| USB Type-C 2.0 | |
| Stereo zvučnici | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| 24-bit/192kHz audio | |
| Senzori | |
| bočno postavljen senzor otiska prsta | |
| akcelerometar | |
| žiroskop | |
| kompas | |
| senzor blizine | |
| ambijetalnog osvetljenja | |
| AI Face Unlock | |
| Baterija | integrisana Li-Po, 5000 mAh |
| Brzo punjenje | 67W, 50% za 15 min, 100% za 42 min |
| Power Delivery 3.0 | |
| Quick Charge 3+ | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| IP53 otpornost na prskanje i prašinu | |
| Dimenzije | 164,19 x 76,1 x 8,12 mm |
| Težina | 202 g |
| Boja | plava (Star Blue) |
- Model:
- XIAOMI Redmi Note 11 Pro 6GB/128GB Star Blue
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.