- Šifra
- 99050
- Brand
- Xiaomi
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- crna
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Veličina ekrana
- 6,52"
- Operativni sistem
- Android
- Bežično punjenje
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Xiaomi mobilni telefon Redmi A2 3GB/64GB Black MZB0EZSEU | |
| Dijagonala ekrana | 6,52" |
| Rezolucija | 1600 x 720 pix |
| Tip ekrana | IPS LCD, 400 nits (typ), 20:9 ratio, ~269 ppi, 60 Hz |
| Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) | |
| Operativni sistem | Android 12 (Go edition), MIUI |
| Procesor | Octa Core (4x 2,2 GHz Cortex-A53 & 4x 1,7 GHz Cortex-A53) |
| Čipset | Mediatek Helio G36 (12 nm) |
| Grafika | PowerVR GE8320 |
| RAM Memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširenje memorije | microSDXC do 1 TB |
| Zadnja kamera | 8 + 0,08 Mpix |
| 8 Mpix, f/2,0, (wide) | |
| 0,08 Mpix (depth) | |
| Dual-LED flash, HDR | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 5 Mpix |
| 5 Mpix, f/2,2, (širokougaona), 1,12µm | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n | |
| Bluetooth 5.0, A2DP, LE | |
| GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| FM radio | |
| MicroUSB 2.0 | |
| 3,5 mm izlaz za slušalice | |
| Senzori | |
| akcelerometar | |
| Baterija | Li-Po integrisana, 5000 mAh |
| brzo punjenje: 10 W | |
| pozivi: 28 h | |
| video reprodukcija: 19 h | |
| čitanja: 33 h | |
| stand by: 626 h | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 164,9 x 76,75 x 9,09 mm |
| Težina | 192 g |
| Boja | crna (Black) |
- Model:
- XIAOMI Redmi A2 3GB/64GB Black MZB0EZSEU
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- PC Centar doo
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.