- Šifra
- 64135
- Brand
- Xiaomi
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- plava
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Xiaomi mobilni telefon Redmi 8 EU 4+64 Sapphire Blue | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,22" |
| Rezolucija | 1520 x 720 |
| Tip ekrana | IPS, osetljiv na dodir, 16,7M boja, 271 ppi, 19:9, Corning® Gorilla® Glass 5 |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie) |
| Procesor | ARM Octa Core (2x 1,95 GHz Cortex-A53 & 6x 1,45 GHz Cortex A53) |
| Čipset | Qualcomm SDM439 Snapdragon 439 (12 nm) |
| Grafika | Adreno 505 |
| RAM Memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 512 GB |
| Zadnja kamera | 12,0 + 2,0 Mpix |
| 12 Mpix, f/1.8, 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF | |
| 2 Mpix, depth sensor | |
| LED flash, HDR, panorama, elektronska stabilizacija (EIS) | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix, HDR |
| otvor blende: f/2.0 | |
| Senzori | |
| Akcelometar | |
| Elektronski kompas | |
| Senzor blizine | |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth v4.2 | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| Radio | |
| USB 2.0 Tip-C | |
| OTG podrška | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| Brzo punjenje | 18 W |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 156,5 x 75,4 x 9,4 mm |
| Težina | 188 g |
| Boja | plava (Saphire Blue) |
- Model:
- XIAOMI Redmi 8 EU 4+64 Sapphire Blue
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.