- Šifra
- 97932
- Brand
- Xiaomi
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- crna
- Osvežavanje ekrana
- 90 Hz
- Veličina ekrana
- 6,79"
- Operativni sistem
- Android
- Bežično punjenje
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Xiaomi mobilni telefon Redmi 12 4GB/128GB Midnight Black | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,79" |
| Rezolucija | 2460 x 1080 pix |
| Tip ekrana | Dot display, 36Hz/48Hz/60Hz/90Hz, 500 nits, 396 ppi, SGS Low Blue Light |
| SIM slot | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Operativni sistem | MIUI 14 |
| Procesor | ARM Octa Core (2x 2,0 GHz Arm Cortex-A75 & 6x 1,8 GHz Arm Cortex-A55) |
| Čipset | MediaTek Helio G88 |
| Grafika | Arm Mali-G52 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje int. memorije | microSD do 1 TB |
| Zadnja kamera | 50 + 8 + 2 Mpix |
| 50 Mpix (wide), f/1,8 | |
| 8 Mpix (ultra-wide), f/2,2, 120° FOV | |
| 2 Mpix (macro), f/2,4 | |
| LED flash, HDR | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 8 Mpix |
| 8 Mpix, f/2,1 | |
| video: 1080p@30fps | |
| Wi-Fi 802.11 2,4/5 GHz, dual-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.3 | |
| GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO | |
| NFC | |
| FM radio | |
| USB-C | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Senzori | |
| senzor otiska prsta | |
| AI face unlock (otključavanje licem) | |
| Accelerometer (ubrzanje) | |
| E-compass (kompas) | |
| Baterija | integrisana Li-Po, 5000 mAh |
| Brzo punjenje | 18 W |
| OtpornOST na prskanje, vodu i prašinu | IP53 |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 168,6 x 76,28 x 8,17 mm |
| Težina | 198,5 g |
| Boja | crna (Midnight Black) |
- Model:
- XIAOMI Redmi 12 4GB/128GB Midnight Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- PC Centar d.o.o , Comtrade Distribution d.o.o. , Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.