- Šifra
- 61940
- Brand
- WIKO
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- plava
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Wiko mobilni telefon View3 Mada night blue | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,26" |
| Rezolucija | 1520 x 720 pix |
| Tip ekrana | IPS, osetljiv na dodir, 16,7M boja, 269 ppi, Multitouch |
| SIM slot | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM/microSD kartica) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie) |
| Tip procesor | ARM Octa Core 2,0 GHz |
| Čipset | Mediatek Helio P22, MT6762WB |
| Grafika | PowerVR GE8320 |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 12 + 2 + 13 Mpix |
| 12 Mpix (1,25 μm veličina piksela) | |
| 2 Mpix (Dubina) + 13 Mpix (Super široki ugao 120°) | |
| Super Wide Angle, AI-Artistic Blur, AI-Portrait | |
| Blur, AI-HDR, AI-Face Beauty, Panorama, Live Filters, Professional, Night, Video | |
| Stabilisation, Slow motion, Time lapse, Google Lens, Motion Photo, Google Assistant actions | |
| Blic: LED | |
| Video rekorder: 1080p@30 fps | |
| Balans belog: Auto, Incadescent, Daylight, Fluorescent, Cloudy | |
| Digitalno zumiranje: 4x, Auto fokus: PDAF | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| Formati reprodukcije | |
| audio: MP3, MIDI, AAC, AMR | |
| fotografija: JPEG, GIF, PNG, BMP | |
| video: 3GPP, MP4 , 3GP, H.264 | |
| Senzori | |
| žiroskop | |
| senzor za blizinu | |
| senzor osvetljenja | |
| magnetni senzor | |
| WiFi 802.11 b/g/n | |
| Bluetooth 4.2 | |
| GPS, A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo | |
| FM Radio | |
| Micro-USB 2.0 | |
| OTG podrška | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Baterija | Li-Poly 4000 mAh |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 159 x 76,5 x 8,2 mm |
| Težina | 178 g |
| Boja | plava (night blue) |
- Model:
- WIKO VIEW3 MADA NIGHT BLUE
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.