- Šifra
- 72029
- Brand
- WIKO
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- srebrna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Wiko mobilni telefon VIEW 5 PLUS 4/128GB Silver | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,55" |
| Rezolucija | 1600 x 720 pix HD+ |
| Tip ekrana | IPS, osetljiv na dodir, 267 ppi, 16,7M boja |
| SIM Card | Dual SIM (2 Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 10 |
| Procesor | ARM Octa Core 2,3 GHz |
| Čipset | MediaTek MT6765 |
| Grafika | IMG GE8320@68MHz |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje int. memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 48 + 8 + 5 + 2 Mpix |
| Face beauty, Night Mode, HDR, Time Lapse | |
| Slow Motion, AI mode, Super Wide Angle, Bokeh mode | |
| Macro mode, Google Lens, Live filters | |
| LED Blic | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| Digitalno zumiranje 4x | |
| Auto fokus | |
| Image editor | |
| Balans belog | Auto, Incandescent, Daylight, Fluorescent, Cloudy |
| Video | 1080p@30fps |
| Podržani formati | |
| video: 3GPP, MP4 , 3GP, H.264 | |
| audio: MP3, MIDI, AAC, AMR | |
| fotografija: JPEG, GIF, PNG, BMP | |
| WiFi 5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac | |
| Bluetooth v4.2 | |
| GPS, A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo | |
| USB Type-C | |
| Sinhronizacija sa računarom | |
| Funkcija vibriranja | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Senzori | |
| magnetni senzor | |
| senzor za blizinu | |
| senzor osvetljenj | |
| Baterija | Li-ion, 5000 mAh |
| režim mirovanja: do 957 h | |
| režim razgovora: do 41,7 h (2G), do 36,6 h (3G) | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 165,95 x 76,84 x 9,3 mm |
| Težina | 201 g |
| Boja | srebrna (Silver) |
- Model:
- WIKO VIEW 5 PLUS 4/128GB SILVER
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Atom partner d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.