- Šifra
- 83325
- Brand
- WIKO
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- plava
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Wiko mobilni telefon Power U10 3GB/32GB Turquoise | |
| Veličina ekrana | 6,82" |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1640 pix HD+ |
| Tip ekrana | IPS, Multitouch, 16,7 M, 270 pp |
| SIM Slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android™ 11 (Go Edition) |
| Procesor | Octa Core MediaTeck 1,8 GHz |
| Grafika | IMG Power VR GE8320 |
| Radna memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Memorijska kartica | Micro SD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 13 Mpix |
| lepota lica, noćni režim, Google objektiv, HDR, Google fotografija | |
| blic | |
| 4 x digitalni zum | |
| auto fokus | |
| video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 5 Mpix |
| Formati reprodukcije | |
| audio: MP3, AMR, WAV, AAC | |
| video: AVI, MP4, 3GP, H.264 | |
| slike: JPEG, GIF, PNG, BMP | |
| Senzori | |
| akcelerometar | |
| kompas | |
| blizine | |
| osvetljenja | |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2,4 GHz | |
| Access Point Wi-Fi | |
| Bluetooth 4.2 | |
| GPS, A-GPS | |
| USB 2.0 | |
| USB OTG | |
| audio 3,5 mm jack | |
| Sinhronizacija sa PC računarom | |
| Funkcija vibriranja | |
| Baterija | Li-ion, 5000 mAh |
| stand-by: do 692 h | |
| vreme razgovora: 44,3 h (2G), 31,4 h (3G) | |
| Mogućnosti korišćenja | |
| Wiko Launcher | |
| Wiko zdravlje | |
| Smart Assist | |
| režim jednom rukom | |
| pametno snimanje ekrana | |
| jednostavni režim | |
| AI napajanjE | |
| One clean | |
| režim igre | |
| otključavanje licem | |
| Mreža | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G LTE | |
| Dimenzije | 17,38 x 7,86 x 0,945 cm |
| Težina | 206 g |
| Boja | tirkizna (Turquoise) |
- Model:
- WIKO Power U10 3GB/32GB Turquoise
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Atom partner d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.