- Šifra
- 85332
- Brand
- VIVO
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- bela
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Vivo mobilni telefon Y21 4GB/64 GB Pearl White | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,51" |
| Rezolucija | 1600 x 720 pix |
| Tip ekrana | IPS LCD, osetljiv na dodir, 20:9 ratio, ~270 ppi |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 11, Funtouch 11.1 |
| Procesor | ARM Octa Core (4x 2,35 GHz Cortex-A53 & 4x 1,8 GHz Cortex-A53) |
| Čipset | Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm) |
| Grafika | PowerVR GE8320 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Zadnja kamera | 13 + 2 Mpix |
| 13 Mpix, f/2.2, (wide), PDAF | |
| 2 Mpix, f/2.4, (macro) | |
| LED flash | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| 8 Mpix, f/2,0, (wide) | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Senzori | |
| otisak prsta (bočno postavljen) | |
| akcelerometar | |
| blizina | |
| kompas | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth v5.0, A2DP, LE | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| FM radio | |
| USB Type-C 2.0 | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Baterija | integrisana Li-po, 5000 mAh |
| Snaga brzog punjenja | 18 W |
| Tastatura | Touch |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 164,3 x 76,1 x 8 mm |
| Težina | 182 g |
| Boja | bela (Pearl White) |
- Model:
- VIVO Y21 4GB/64 GB Pearl White
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.