- Šifra
- 85330
- Brand
- VIVO
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- plava
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Vivo mobilni telefon Y20s 4GB/128 Plavi | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,51" |
| Rezolucija | 1600 x 720 pix |
| Tip ekrana | IPS, osetljiv na dodir, ~270 ppi |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 10 |
| Procesor | ARM Octa Core (4x 1,8 GHz Kryo 240 & 4x 1,6 GHz Kryo 240) |
| Čipset | Qualcomm SM4250 Snapdragon 460 (11 nm) |
| Grafika | Adreno 610 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Zadnja kamera | 13 + 2 + 2 Mpix |
| 13 Mpix, f/2.2, (wide), PDAF | |
| 2 Mpix, f/2.4, (macro) | |
| 2 Mpix, f/2.4, (depth) | |
| LED flash, HDR | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| 8 Mpix, f/1.8, (wide) | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Senzori | |
| otisak prsta (bočno postavljen) | |
| akcelerometar | |
| blizina | |
| kompas | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac | |
| Bluetooth v5.0 | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| Radio | |
| MicroUSB 2.0 | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Baterija | integrisana Li-po, 5000 mAh |
| Snaga brzog punjenja | 18 W |
| Tastatura | Touch |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 164,4 x 76,3 x 8,4 mm |
| Težina | 192,3 g |
| Boja | plava |
- Model:
- VIVO Y20s 4GB/128 Plavi
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.