- Šifra
- 43334
- Brand
- VIVAX
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- zlatna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Vivax mobilni telefon Smart Fly 4 Gold | |
| Ekran | 5,2" IPS osetljiv na dodir |
| Rezolucija | 1280 x 720 pix |
| SIM card | Dual SIM (micro + nano) |
| OS | Android 7.0 Nougat |
| Procesor | MT6753 1,30 GHz OctoCore |
| Chipset | MediaTek |
| Grafika | Mail T 720MP1 |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Max. proširivost SD kartica | 128 GB |
| Zadnja kamera | 13 Mpix |
| Prednja kamera | 8 Mpix |
| WiFi | |
| Bluetooth | 4.0 |
| GPS | |
| Priključci | |
| Micro-USB 2.0 | |
| izlaz za slušalice | |
| Senzori | Akcelerometar, Fingerprint |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Baterija | 4000 mAh |
| Dimenzije | 148,7 x 72,4 x 9,1 |
| Težina | 161 g |
| Boja | zlatna |
- Model:
- VIVAX SMART Fly 4 gold
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.