- Šifra
- 43331
- Brand
- VIVAX
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- zlatna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Vivax mobilni telefon Fly V551 Gold | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 5,5" |
| Rezolucija | 1280 xe 720 pix |
| Tip ekrana | IPS osetljiv na dodir |
| Broj boja | (24-bit) 16 miliona boja |
| Sposobnost dodira ekrana da registruje više različitih pozicija | |
| SIM slot | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 6.0 (Marshmallow) |
| RAM memorija | 3 GB |
| Procesor | ARM Quad Core 1,25 GHz Cortex-A53 |
| Čipset | MediaTek MT6737 |
| Grafika | Mali-T720 MP2 |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 16 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 128 GB |
| Zadnja kamera | 13,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 4208 x 3120 piX | |
| rezolucija videa: (1080p) 1920 x 1080 piX, 30fps | |
| funkcije: Autofokus, LED blic, automatsko označavanje lokacije, detekcija lica i osmeha, HDR, panorama | |
| Prednja kamera | 5,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 2560 x 1920 piksela | |
| rezolucija video zapisa: (720p) 1280 x 720 piksela, 30fps | |
| Formati reprodukcije | |
| video format: MP4, 3GP, AVI | |
| audio format: MP3 | |
| WWi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot | |
| GPS | |
| Bluetooth v4.0 | |
| Priključci | |
| Micro-USB 2.0 | |
| izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Senzori Akcelerometar, Fingerprint | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 3000 mAh |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 152 x 77 x 8,05 mm |
| Težina | 145 g |
| Boja | zlatna |
- Model:
- VIVAX Fly V551 gold
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.