- Šifra
- 63731
- Brand
- TESLA
- RAM memorija
- Boja
- crna
- Veličina ekrana
- 2,4"
- Operativni sistem
- Fabrički
- Bežično punjenje
- ne
- Brzo punjenje
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Tesla mobilni telefon Feature 3.1 Black | |
| Tip uređaja | Monoblock |
| Veličina ekrana 2,4" | |
| Rezolucija ekrana | 240 x 320 pix |
| SIM Card | Dual SIM (Mini SIM) |
| Interna memorija | 32 MB |
| SD slot | do 16 GB |
| Zadnja kamera | 0,3 Mpix |
| Blic | |
| Bluetooth | da |
| Radio/MP player | da |
| WiFi | ne |
| NFC | Ne |
| Otporan na vodu i prašinu | ne |
| Baterija integrisana | ne |
| Kapacitet baterije | 1200 mAh |
| Mreža | GSM |
| Dimenzija | 124 x 53 x 10,8 mm |
| Boja | crna |
| Slušalice u paketu | da |
- Model:
- TESLA Feature 3.1 Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o. , Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.