- Šifra
- 52443
- Brand
- TESLA
- RAM memorija
- 1 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Tesla mobilni telefon 3.4 Black TSM3.4_B | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 5,5" |
| Rezolucija | 1440 x 720 pix |
| Tip ekrana | IPS |
| Ekran osetljiv na dodir | da |
| SIM slot | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 8.1 (Oreo) |
| Procesor | ARM Quad Core Cortex-A53 1,5 GHz |
| Čipset | MediaTek 6739 |
| Grafika | PowerVR GE8100 |
| RAM memorija | 1 GB |
| Interna memorija | 8 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 32GB |
| Zadnja kamera | 5,0 Mpix + 0,3 Mpix |
| Prednja kamera | 5,0 Mpix |
| WiFi 802.11 a/b/g/n | |
| Radio FM | |
| GPS , aGPS, Glonass, Baidou | |
| Bluetooth | v4.0 |
| Speaker / Microphone | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | Li-poly, 2700 mAh |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 148.5 x 71,15 x 8,4 mm |
| Težina | 151 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Tesla 3.4 Black TSM3.4_B
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o. , Comtrade Distribution d.o.o. , Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.