- Šifra
- 97929
- Brand
- TECNO
- RAM memorija
- 8 GB
- Boja
- bela
- Osvežavanje ekrana
- 90 Hz
- Veličina ekrana
- 6,8"
- Operativni sistem
- Android
- Bežično punjenje
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Tecno mobilni telefon Spark 10 PRO 8GB/128GB Pearl White | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,8" |
| Rezolucija | 2460 x 1080 pix |
| Tip ekrana | IPS LCD, 90Hz, ~396 ppi |
| SIM slot | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Operativni sistem | Android 13, HIOS 12.6 |
| Procesor | Octa Core (2x 2,0 GHz Cortex-A75 & 6x 1,8 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Mediatek Helio G88 (12nm) |
| Grafika | Mali-G52 MC2 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje interne memorije | microSDXC |
| Zadnja kamera | 50 + 0,08 Mpix |
| 50 Mpix, f/1,6, (wide), PDAF | |
| 0,08 Mpix, (depth) | |
| Dual-LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 1440p@30fps, 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 32 Mpix |
| 32 Mpix, (wide) | |
| Dual-LED flash | |
| Video: 1440p@30fps, 1080p@30fps | |
| Senzori | |
| Fingerprint (otisak prsta, sa strane) | |
| accelerometer (ubrzanje) | |
| proximity (blizina) | |
| ambient Light (ambijetalno osvetljenje) | |
| compass (kompas) | |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n | |
| Bluetooth 5.3, A2DP, LE | |
| GPS | |
| NFC | |
| FM radio | |
| USB Type-C 2.0, OTG | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana Li-Po, 5000 mAh |
| Snaga punjenja | 18 W, žično |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 168,41 x 76,21 x 8,46 mm |
| Težina | 208 g |
| Boja | bela (Pearl White) |
- Model:
- TECNO Spark 10 PRO 8GB/128GB Pearl White
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Atom partner d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.