- Šifra
- 96938
- Brand
- TECNO
- RAM memorija
- 2 GB
- Boja
- plava
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Veličina ekrana
- 6,6"
- Operativni sistem
- Android
- Bežično punjenje
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Tecno mobilni telefon POP 7 2/64Gb Capri Blue | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,6" |
| Rezolucija | 1612 x 720 |
| Tip ekrana | IPS LCD, 20:9 ratio, ~267 ppi |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 12, HIOS 12 |
| Procesor | Octa Core |
| RAM memorija | 2 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširenje memorije | MicroSD |
| Zadnja kamera | 8 + 0,08 Mpix |
| 8 Mpix, f/2,0, (wide), AF | |
| 0,08 Mpix, (depth) | |
| Dual-LED flas | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 5 Mpix |
| Dual LED flash | |
| Senzori | |
| čitač otiska prsta | |
| akcelometar | |
| blizine | |
| ambijetalnog svetla | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| GPS | |
| FM radio | |
| MicroUSB 2.0 | |
| 3,5 mm jack | |
| Zvučnik | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana Li-Poly, 5000 mAh |
| Snaga brzog punjenja | 10 W |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 163,9 x 75,5 x 8,9 mm |
| Boja | plava (Capri Blue) |
- Model:
- TECNO POP 7 2/64Gb Capri Blue
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Atom partner d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.