- Šifra
- 101587
- Brand
- TECNO
- RAM memorija
- 8 GB
- Boja
- crna
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Veličina ekrana
- 6,9"
- Operativni sistem
- Android
- Bežično punjenje
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Tecno mobilni telefon Phantom V Flip 5G 8GB/256gb Iconic Black | |
| Dizajn | preklopni |
| Glavni ekran | 6,9" |
| rezolucija: 2640 x 1080 pix | |
| tip ekrana: Foldable LTPO AMOLED, 120Hz, 1000 nits (peak) | |
| Sporedni ekran | 1,32" |
| rezolucija: 466 x 466 pix | |
| tip ekrana: AMOLED, 352 ppi, 800 nits (peak) | |
| SIM slot | Single SIM |
| Operativni sistem | Android 13, HIOS 13.5 |
| Procesor | Octa Core (1x 3,0 GHz Cortex-A78 & 3x 2,6 GHz Cortex-A78 & 4x 2,0 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Mediatek Dimensity 8050 (6 nm) |
| Grafika | Mali-G77 MC9 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširenje interne memorije | |
| Zadnja kamera | 64 + 13 Mpix |
| 64 Mpix, f/1,7, 25mm (wide), 1/1,73", 0,8µm, PDAF | |
| 13 Mpix, f/2,2, (ultrawide), 1/3", 1,12µm | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps | |
| Prednja kamera | 32 Mpix |
| 32 Mpix, f/2,5, 24mm (wide), 1/2,8", 0,8µm, AF | |
| LED flash | |
| Video: 1440p@30fps, 1080p@30/60fps | |
| Senzori | |
| Fingerprint (čitač otiska prsta) | |
| accelerometer (ubrzanje) | |
| gyro (žiroskop) | |
| proximity (blizine) | |
| compass (kompas) | |
| light (svetlosni) | |
| hall (prostor) | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band | |
| Bluetooth 5.1, A2DP, LE | |
| GPS, Glonass, Galileo, BDS, QZSS | |
| NFC | |
| USB Type-C | |
| Stereo zvučnici | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana Li-Po, 4000 mAh |
| Snaga punjenja | 45 W žično, 50% za 15 min |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Dimenzije | |
| rasklopljeni: 171,7 x 74,1 x 7 mm | |
| sklopljen: 88,8 x 74,1 x 15 mm | |
| Težina | 194 g |
| Boja | crna (Iconic Black) |
- Model:
- TECNO Phantom V Flip 5G 8GB/256gb Iconic Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- ATOM partner doo
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.