- Šifra
- 106483
- Brand
- TCL
- RAM memorija
- 4 MB
- Boja
- crna
- Operativni sistem
- Fabrički
- Bežično punjenje
- ne
- Brzo punjenje
- ne
- Bluetooth
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| TCL mobilni telefon Onetouch 4021 Black | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 1,77" |
| Rezolucija | QQVGA 128 x 160 pix |
| SIM slot | Dual SIM (2 Micro SIM + 1 SD Card) |
| Operativni sistem | fabrički |
| RAM memorija | 4 MB |
| Interna memorija | 4 MB |
| Proširenje interne memorije | MicroSD (TransFlash) do 32 GB |
| Zadnja kamera | 0,08 Mpix |
| video: QVGA@30fps | |
| Prednja kamera | nema |
| Vibrirajući alarm | |
| Budilnik | |
| Kalendar | |
| Bluetooth 2.1 | |
| Mikro USB | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Alfanumerička tastatura | |
| Osvetljenje tastera | |
| Baterija | 1030 mAh |
| Trajanje baterije | |
| razgovor (2G): 2,8 h | |
| stanje pripravnosti (2G): 210 h | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| Dimenzije | 114,8 x 47,28 x 12,7 mm |
| Težina | 76 g |
| Boja | crna |
- Model:
- TCL Onetouch 4021 Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.