- Šifra
- 95793
- Brand
- TCL
- RAM memorija
- 6 GB
- Boja
- siva
- Veličina ekrana
- 6,75"
- Operativni sistem
- Android
- Bežično punjenje
- ne
- Brzo punjenje
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| TCL mobilni telefon 40 SE 6GB/256GB Dark Gray | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,75" |
| Rezolucija | 1600 x 720 pix |
| Tip ekrana | IPS LCD, 90Hz, 450 nits (typ), 20:9 ratio, ~260 ppi |
| Screen-to-body ratio: 90% | |
| Contrast ratio: 1500: 1 (Typ.) | |
| Color gamut: NTSC NTSC 69.3% (Typ.) | |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 13, TCL UI 5.0 |
| Procesor | Octa Core (4x 2,3 GHz Cortex-A53 & 4x 1,8 GHz Cortex-A53) |
| Čipset | Mediatek MT6765 Helio G37 (12 nm) |
| Grafika | PowerVR GE8320 680MHz |
| RAM memorija | 6 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD |
| Zadnja kamera | 50 + 2 + 2 Mpix |
| 50 Mpix, f/1,8, 26mm (wide), 1/2,55", 0,7µm, PDAF | |
| 2 Mpix, f/2,4, (macro) | |
| 2 Mpix, f/2,4, (depth) | |
| LED flash, HDR, panorama, AI scene detection, Face detection | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| 8 Mpix, f/2,0, 26mm (wide), 1/4", 1,12µm | |
| HDR, Face beauty | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.1, A2DP, LE | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| NFC (T610K, T610K2, T610P, T610P2) | |
| USB Type-C 2.0 | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Senzori | |
| otisak prsta | |
| Akcelerometar | |
| blizine | |
| ambijetalnog osvetljenja | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana Li-ion 5010 mAh |
| Snaga punjenja | 18 W |
| Mreže | |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 167,91 x 76,5 x 8,45 mm |
| Težina | 190 g |
| Boja | siva (Dark Gray) |
- Model:
- TCL 40 SE 6GB/256GB Dark Gray
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- TCL Mobile
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.