- Šifra
- 89286
- Brand
- TCL
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- crna
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Veličina ekrana
- 6,7"
- Operativni sistem
- Android
- Bežično punjenje
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| TCL mobilni telefon 30+ 4GB/128GB Tech Black T676K | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,7" |
| Rezolucija | 2400 x 1080 pix |
| Tip ekrana | AMOLED, 60Hz, 650 nits (typ), 900 nits (peak), 20:9 ratio, ~393 ppi |
| SIM slot | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 12, TCL UI 4.0 |
| Procesor | Octa Core (4x 2,3 GHz Cortex-A53 & 4x 1,8 GHz Cortex-A53) |
| Čipset | Mediatek MT6765V/CB Helio G37 (12 nm) |
| Grafika | PowerVR GE8320 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 1 TB |
| Zadnja kamera | 50 + 2 + 2 Mpix |
| 50 MP, f/1,85, 28mm (wide), 1/2,76", 0,64µm, PDAF | |
| 2 Mpix, f/2,4, (depth) 1/5", 1,65μm | |
| 2 Mpix, f/2,4, (macro) 1/5", 1,75μm | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 13,0 Mpix |
| 13 Mpix, f/2,3, 19mm (ultrawide), 1/3", 1,12µm | |
| HDR | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth 5.0, A2DP | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| NFC | |
| USB Type-C 2.0 | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Senzori | |
| otisak prsta | |
| Akcelerometar | |
| kompas | |
| blizine | |
| ambijetalnog osvetljenja | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana Li-ion 5010 mAh |
| brzo punjenje: 18 W | |
| Mreže | |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 164,5 x 75,2 x 7,7 mm |
| Težina | 184 g |
| Boja | crna (Tech Black) |
- Model:
- TCL 30+ 4GB/128GB Tech Black T676K
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- ACR Mobile d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.