- Šifra
- 49352
- Brand
- SONY
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Sony mobilni telefon XPERIA XA1 G3121 (Black) | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 5,0" |
| Rezolucija | 1280 x 720 |
| Tip ekrana | IPS, osetljiv na dodir |
| Broj boja (24-bit) | 16,7M boja |
| Gustina ekrana | 294 ppi |
| Sposobnost dodira ekrana da registruje više različitih pozicija, Corning Gorilla Glass 4 | |
| SIM slot | Single SIM |
| Operativni sistem | Android 7.1.1 (Nougat) |
| Tip procesora | ARM Octa Core (4x 2,3 GHz Cortex-A53 & 4x 1,6 GHz Cortex-A53) |
| Čipset | Mediatek MT6757 Helio P20 |
| Grafika | Mali-T880 MP2 |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 23,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 5488 x 4008 pix | |
| rezolucija videa: (1080p) 1920 x 1080 pix | |
| autofokus, Digitalni zum, LED blic, automatsko označavanje lokacije, detekcija lica i osmeha, HDR, panorama | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 3264 x 2448 pix | |
| rezolucija videa: (1080p) 1920 x 1080 pix | |
| Formati reprodukcije | |
| video: 3GPP, AVI, DivX, H.263, H.264, MKV, MP4, WebM, WMV, Xvid | |
| audio: AAC, AAC+, AMR, aptX, eAAC+, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WMA, Wav | |
| Senzori | Akcelerometar, Senzor blizine, Svetlosni senzor, Digitalni kompas, Hall senzor |
| WiFi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Radio | |
| GPS | |
| Bluetooth v4.2 | |
| OTG podrška | |
| NFC | |
| Priključci | |
| USB-C | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 2300 mAh |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 145 x 67 x 8 mm |
| Težina | 143 g |
| Boja | crna |
- Model:
- SONY XPERIA XA1 G3121 Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.