- Šifra
- 59512
- Brand
- SONY
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Sony mobilni telefon I4213 Xperia 10 Plus BK | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,5" |
| Rezolucija | 2520 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS, osetljiv na dodir, Corning Gorilla Glass 5 |
| Broj boja (24-bit) | 16,7M boja |
| Gustina ekrana | ~ 422 ppi |
| Image Enhance Technology | |
| SIM slot | Dual SIM (1 Nano SIM + 1 Nano SIM / Micro SD) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie) |
| Procesor | ARM Octa Core 1,8 GHz Kryo 260 |
| Čipset | Qualcomm SDM636 Snapdragon 636 (14 nm) |
| Grafika | Adreno 509 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 512 GB |
| Zadnja kamera | 12,0 Mpix + 8,0 Mpix |
| elektronska stabilizacija (EIS) | |
| optički zum: 2x | |
| 12 Mpix, 27mm (wide), PDAF | |
| otvor blende: f/1.8, | |
| veličina senzora: 1/2.8", | |
| veličina piksela: 1.25µm, | |
| 8 Mpix, 53mm (telephoto), PDAF, 2x optical | |
| otvor blende: f/2.4, | |
| veličina senzora: 1/4", | |
| veličina piksela: 1.12µm, | |
| zoom, LED flash, HDR, panorama, sezor dubine | |
| video rezolucija: 2160p@30fps, 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| 8 Mpix, 24mm (wide), HDR | |
| otvor blende f/2.0, | |
| veličina senzora: 1/4", | |
| veličina piksela: 1.12µm, | |
| video rezolucija: 1080p@30fps | |
| Formati reprodukcije | |
| foto: JPEG, GIF, BMP, WebP, WBMP | |
| video: MPEG-4 Video, H.263, H.264, H.265, VP8, VP9 | |
| High-Resolution Audio (LPCM, FLAC, ALAC, DSD) | |
| Senzori | |
| Proximity - senzor blizine | |
| Light - senzor ambijentalne svetlosti | |
| Accelerometer - senzor položaja kućišta (ubrzanje) | |
| Compass - kompas | |
| Fingerprint - senzor otiska prsta | |
| Gyroscope - senzor promene ugla | |
| Hall - senzor za prepoznavanje zatvorene/otvorene maske | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth v5.0, A2DP, LE, aptX HD | |
| Radio | |
| GPS, A-GPS, GLONASS | |
| NFC | |
| USB 2.0 Tip-C | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 3000 mAh |
| Brzo punjenje | da |
| Snaga brzog punjenja | 18 W |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 9V/2A 18W (Quick Charge 3.0), USB Power Delivery | |
| High-Resolution Audio with DSEE HX™ and LDAC | |
| Google Cast | |
| DSEE HX™ | |
| LDAC8 | |
| SmartAmplifier | |
| Virtual Phones Technology | |
| Dimenzije | 167 x 73 x 8,3 mm |
| Težina | 180 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Sony I4213 Xperia 10 Plus BK
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.