- Šifra
- 59511
- Brand
- SONY
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Sony mobilni telefon I4113 Xperia 10 Black | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,0" |
| Rezolucija | 2520 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS, osetljiv na dodir, Corning Gorilla Glass 5 |
| Broj boja (24-bit) | 16,7M boja |
| Gustina ekrana | ~ 457 ppi |
| Image Enhance Technology | |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie) |
| Procesor | ARM Octa Core 2,2 GHz Cortex-A53 |
| Čipset | Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 (14 nm) |
| Grafika | Adreno 508 |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 512 GB |
| Zadnja kamera | 13,0 Mpix + 5,0 Mpix |
| 13 Mpix, f/2.0, 27mm (wide), 1/3", 1.12µm, PDAF | |
| 5 Mpix, f/2.4, 22mm (wide), 1/4", 1.4µm, depth sensor | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| video rezolucija: 2160p@30fps, 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| 8 Mpix, f/2.0, 24mm (wide), 1/4", 1.12µm | |
| video rezolucija: 1080p@30fps | |
| Formati reprodukcije | |
| foto: JPEG, GIF, BMP, WebP, WBMP | |
| video: MPEG-4 Video, H.263, H.264, H.265, VP8, VP9 | |
| High-Resolution Audio (LPCM, FLAC, ALAC, DSD) | |
| Senzori | |
| Proximity - senzor blizine | |
| Light - senzor ambijentalne svetlosti | |
| Accelerometer - senzor položaja kućišta (ubrzanje) | |
| Compass - kompas | |
| Fingerprint - senzor otiska prsta | |
| Gyroscope - senzor promene ugla | |
| Hall - senzor za prepoznavanje zatvorene/otvorene maske | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot | |
| Bluetooth v5.0, A2DP, LE, aptX HD | |
| Radio | |
| GPS, A-GPS, GLONASS | |
| NFC | |
| USB 2.0 Tip-C | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 2870 mAh |
| Brzo punjenje | da |
| Snaga brzog punjenja | 18 W |
| SIM slot | Dual SIM (1 Nano SIM + 1 Nano SIM / Micro SD) |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 9V/2A 18W (Quick Charge 3.0), USB Power Delivery | |
| 24-bit/192kHz audio | |
| High-Resolution Audio with DSEE HX™ and LDAC | |
| SmartAmplifier | |
| Virtual Phones Technology | |
| Dimenzije | 155,7 x 68 x 8,4 mm |
| Težina | 162 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Sony I4113 Xperia 10 Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.