- Šifra
- 44326
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon J7 2017 Black DS (SM-J730FZKDSEE) | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 5,5" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 pix |
| Tip ekrana | Super AMOLED |
| Ekran osetljiv na dodir | a |
| Broj boja (24-bit) | 16,7 miliona boja |
| Gustina ekrana | ~401 ppi |
| Sposobnost ekrana da registruje više različitih dodirnih tačaka | |
| Operativni sistem | Android 7.0 (Nougat) |
| SIM slot | Dual SIM |
| Procesor | ARM Octa-core 1,6 GHz Cortex-A53 |
| Čipset | Exynos 7870 Octa |
| Grafika | Mali-T830 MP2 |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 16 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 13,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 4160 x 3120 pix | |
| rezolucija videa: (1080p): 1920 x 1080 pix | |
| funkcije: Autofokus, Dual LED blic, automatsko označavanje lokacije, detekcija lica i osmeha | |
| Prednja kamera | 13,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 4160 x 3120 piksela | |
| rezolucija videa: (1080p): 1920 x 1080 piksela | |
| Formati reprodukcije | |
| video format: MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM | |
| audio format: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot | |
| Bluetooth v4.1 | |
| GPS | da |
| Radio | da |
| NFC | da |
| Priključci | |
| Micro-USB 2.0 | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Senzori | |
| brzinomer | |
| senzor otiska prstiju | |
| žiroskop | |
| Geo magnetski senzor | |
| senzor prostora | |
| RGB senzor svetla | |
| senzor blizine | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 3600 mAh |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 152,5 x 74,8 x 8 mm |
| Težina | 181 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Samsung J7 2017 BLACK DS SM-J730FZKDSEE
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.