- Šifra
- 43346
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 2 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon J5 2017 Black Dual Sim | |
| Veličina ekrana | 5,2" |
| Rezolucija | 1280 x 720 pix (~282 ppi pixel density) |
| Dizajn | monoblok |
| Tip ekrana | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Broj boja | 16 miliona boja |
| Operativni sistem | Android 7.0 (Nougat) |
| SIM slot | Dual SIM |
| Procesor | Octa-core 1,6 GHz Cortex-A53 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Čipset | Exynos 7870 Octa |
| Grafika | Mali-T830 MP2 |
| RAM memorija | 2 GB |
| Interna memorija | 16 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 13,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 4160 x 3120 pix | |
| rezolucija videa: (1080p): 1920 x 1080 pix | |
| funkcije: Autofokus, LED blic, automatsko označavanje lokacije, detekcija lica i osmeha | |
| Prednja kamera | 13,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 4032 x 3024 pix | |
| rezolucija videa: (1080p): 1920 x 1080 pix | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot | |
| Bluetooth 4.2, A2DP | |
| GPS sa A-GPS, GLONASS, BDS | |
| NFC | da |
| Priključci | |
| microUSB 2.0 | |
| izlaz za slušalice 3,5 mm jack | |
| Alarm | vibracija, MP3, WAV ringtones |
| Zvučnik ugrađen | |
| FM radio | |
| Senzori | |
| senzor otiska prsta | |
| akcelerometar | |
| senzor blizine | |
| senzor ambijentalnog osvetljenja | |
| kompas | |
| žiroskop | |
| MP4/WMV/H.264 player | |
| MP3/WAV/WMA/eAAC+/FLAC player | |
| Photo/video editor | |
| Document viewer | |
| Mreže | |
| 2G GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM model only) | |
| 3G HSDPA 850/900/1700(AWS)/1900/2100 | |
| 4G LTE 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 28(700), 38(2600), 40(2300), 41(2500) | |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Browser | HTML5 |
| Baterija | Li-Ion, 3000 mAh |
| Vreme trajanja razgovora | do 21 h |
| Dimenzije | 146,2 x 71,3 x 8,0 mm |
| Težina | 160 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Samsung J5 2017 BLACK Dual Sim
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.