- Šifra
- 44705
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 2 GB
- Boja
- zlatna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon J3 2017 Gold DS | |
| Veličina ekrana | 5,0" |
| Rezolucija | 1280 x 720 pix |
| Tip ekrana | PLS capacitive touchscreen, 16M colors |
| Operativni sistem | Android 7.0 (Nougat) |
| SIM card | Dual SIM |
| Procesor | Quad Core 1,4 GHz Cortex-A53 |
| Chipset | Exynos 7570 Quad |
| Grafika | Mali-T720 MP2 |
| RAM Memorija | 2 GB |
| Interna memorija | 16 GB |
| Proširenje memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 13 Mpix |
| f/1.9, autofocus, LED flash | |
| video: 1080p@30fps | |
| Geo-tagging, touch focus, detekcija lica, HDR, panorama | |
| Prednja kamera | 5 Mpix |
| f/2.2, LED flash | |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth 4.2, A2DP, LE | |
| GPS sa A-GPS, GLONASS, BDS | |
| FM radio | |
| NFC | |
| microUSB 2.0, USB On-The-Go | |
| Senzori | accelerometer, proximity |
| Poruke | SMS, MMS, Email, Push Mail, IM |
| Browser | HTML5 |
| Java | ne |
| Tehnologija | GSM / HSPA / LTE |
| Mreže | |
| 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM model only) | |
| 3G: HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 | |
| 4G LTE | |
| Baterija | Li-Ion 2400 mAh |
| vreme razgovora: dom 15 h (3G) | |
| muzika: 61 h | |
| Dimenzije | 143,2 x 70,3 x 8,2 mm |
| Težina | 142 g |
| Boja | zlatna |
- Model:
- SAMSUNG J3 2017 GOLD DUAL SIM
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.