- Šifra
- 47192
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy S9 Midnight Black | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 5,8" |
| Rezolucija | 2960 x 1440 pix |
| Tip ekrana | Super AMOLED, osetljiv na dodir |
| Broj boja (24-bit) | 16,7 miliona boja |
| Gustina ekrana | ~568 ppi |
| Corning Gorilla Glass 5 napred i pozadi, Always on funkcija, zakrivljene strane ekrana, 3D Touch home dugme, VR podrška | |
| SIM slot | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 8.0 (Oreo) |
| Procesor | ARM Octa Core (4x 2,8 GHz Mongoose M3 & 4x 1,7 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Exynos 9810 Octa |
| Grafika | Mali-G72 MP18 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 12,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 4032 x 3024 pix | |
| rezolucija videa: (2160p) 3840 x 2160 pix, 30fps | |
| dual LED blic, digitalni zoom, automatsko označavanje lokacije, detekcija lica i osmeha, HDR-visok dinamički raspon slike, DIS, Smart OIS, panorama... | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 3264 x 2448 pix | |
| rezolucija video zapisa: (1440p) 2560 x 1440 pix, 30fps | |
| Autofokus, Dual video poziv, Auto HDR | |
| Formati reprodukcije | |
| Video: 3GPP, 3GPP2, AVI, DivX, Flash, H.263, H.264, H.265, MKV, MP4, WebM, WMV, Xvid | |
| Audio: AAC, AAC+, AMR, eAAC+, FLAC, M4A, MIDI, MP3, OGG, WMA, WAV | |
| Senzori | |
| ubrzanje, vazdušni pritisak, otisak prsta, senzor za blizinu | |
| žiroskop, geomatnetni senzor, halov senzor, senzor za srčani ritam | |
| senzor za RGB svetlost, senzor za dužicu, senzor za pritisak | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| GPS | |
| Bluetooth v5.0 LE | |
| USB-C | |
| OTG podrška | |
| NFC | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 3000 mAh |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Brzo punjenje i žično i bežično | |
| Bežično punjenje kompatibilno sa standardima WPC i PMA | |
| IP68 sertifikat, otporan na prašinu i vodu (do 1,5 m i 30 minuta) | |
| Bixby asistent | |
| Dimenzije | 147,7 x 68,7 x 8,5 mm |
| Težina | 163 g |
| Boja | crna |
- Model:
- SAMSUNG Galaxy S9 Midnight Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.