- Šifra
- 43021
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy S8 Plus Midnight Black | |
| Dizajn | monoblok |
| Veličina ekrana | 6,2" |
| Rezolucija | 2960 x 1440 pix |
| Tip ekrana | Super AMOLED, osetljiv na dodir |
| Broj boja | (24-bit) 16 miliona boja |
| Gustina ekrana | ~529 ppi |
| Corning Gorilla Glass 5 napred i pozadi, Always on funkcija | |
| Zakrivljene strane ekrana, 3D Touch home dugme, Grace UX | |
| SIM slot | Single SIM |
| Operativni sistem | Android 7.0 (Nougat) |
| Procesor | ARM, Octa Core (4 x 2,3 GHz Mongoose M2 & 4 x 1,6 GHz Cortex-A53), 64 bit, 10 nm proces |
| Čipset | Samsung Exynos 9 Octa 8895V |
| Grafika | Mali-G71 MP18 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 12,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 4032 x 3024 piksela | |
| rezolucija videa: (2160p) 3840 x 2160 piksela, 30fps | |
| Dual LED blic, digitalni zoom, automatsko označavanje lokacije, | |
| detekcija lica i osmeha, HDR-visok dinamički raspon slike, DIS, Smart OIS, panorama | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 3264 x 2448 piksela | |
| rezolucija video zapisa: (1080p) 1920 x 1080 piksela, 30fps | |
| Autofokus, Dual video poziv, Auto HDR | |
| Formati reprodukcije | |
| audio: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, | |
| FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DSF, DFF | |
| video: MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| GPS | da |
| Bluetooth v5.0 LE | |
| USB-C | |
| NFC | da |
| Izlaz za slušalice | 3,5 mm |
| Senzori | |
| ubrzanje, vazdušni pritisak, otisak prsta, žiroskop | |
| geomatnetni senzor, halov senzor, senzor za srčani ritam | |
| senzor za blizinu, senzor za RGB svetlost, senzor za dužicu, senzor za pritisak | |
| Brzo punjenje i žično i bežično | |
| Bežično punjenje kompatibilno sa standardima WPC i PMA | |
| IP68 sertifikat, otporan na prasinu i vodu (do 1,5 m i 30 minuta) | |
| Bixby asistent | |
| Kapacitet baterije | 3500 mAh |
| 2G mreža | da |
| 3G mreža | da |
| 4G (LTE) | da |
| Dimenzije | 159,5 x 73,4 x 8,1 mm |
| Težina | 173 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Samsung Galaxy S8+ Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.