- Šifra
- 120122
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 12 GB
- Boja
- crna
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Veličina ekrana
- 6,9"
- Operativni sistem
- Android
- Bežično punjenje
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/1TB Titanium Black (SM-S938BZKHEUC) | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,9" |
| Rezolucija | 3120 x 1440 pix |
| Tip ekrana | Dynamic LTPO AMOLED 2X 120 Hz |
| SIM slot | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 15, One UI 7 |
| Procesor | Octa-Core 4,47 GHz |
| Čipset | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite |
| Grafika | Adreno 830 |
| RAM memorija | 12 GB LPDDR5X |
| Interna memorija | 1 TB |
| Proširenje interne memorije | ne |
| Zadnja kamera | |
| 200 + 10 + 50 + 50 Mpix | |
| Video: do 4K @ 60 fps (120 fps slow motion) | |
| Prednja kamera | |
| 12 Mpix | |
| Senzori | |
| Čitač otiska prsta | |
| Akcelerometar | |
| Senzor blizine | |
| Kompas | |
| Žiroskop | |
| Senzor ambijentalnog svetla | |
| GPS | |
| Barometar | |
| Wi-Fi | 7, 6E, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth | 5.4 |
| GPS | Glonass, Galileo, Beidou, QZSS |
| NFC | da |
| USB | USB-C |
| Izlaz za slušalice | preko USB-C |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | Li-ion 5000 mAh |
| Snaga punjenja | 45 W |
| Brzo punjenje | da |
| Bežično punjenje | da |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G | |
| 5G | |
| Stepen zaštite | IP68 |
| Dimenzije | 163 x 80 x 78 mm |
| Težina | 218 g |
| Boja | crna (Titanium Black) |
- Model:
- SAMSUNG Galaxy S25 Ultra 12GB/1TB Titanium Black SM-S938BZKHEUC
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Roaming electronic doo
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
